Forum My i nasza szkoła Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
WOŚP

Odpowiedz do tematu    Forum My i nasza szkoła Strona Główna » IMPRESSSKI Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
WOŚP
skin_007

Dołączył: 28 Paź 2010

Skąd: Kozia Wólka

Post WOŚP
[link widoczny dla zalogowanych]

Według tego co tam napisane, mają wystąpić finaliści <MAM> oraz UNIVERSE i kabaret SZARPANINA.

Śro 20:17, 15 Gru 2010 Zobacz profil autora
ziemi

Dołączył: 23 Lis 2010

Dzięki tego szukałem!! Laughing

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ziemi dnia Pią 21:49, 07 Sty 2011, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:47, 07 Sty 2011 Zobacz profil autora
skin_007

Dołączył: 28 Paź 2010

Skąd: Kozia Wólka

nie ma za co

sie polecam na przyszłość ; D

Pią 23:23, 07 Sty 2011 Zobacz profil autora
aaa4

Dołączył: 03 Wrz 2018

Post
"W opalach-Nie mam pojecia, co to znaczy - odparl Fiver z nieszczesliwa mina. - W tej chwili nie grozi nam

zadne niebezpieczenstwo, ale to sie zmieni, to sie zmieni.

Richard Adams, Nad rzeka

Farid uslyszal kroki, kiedy wlasnie zajmowali sie sporzadzaniem pochodni. Pochodnie musialy byc grubsze i wieksze od tych, ktorych Smolipaluch uzywal w czasie wystepow. Musza sie dlugo palic. Farid zdazyl juz Czarodziejskiemu Jezykowi przyciac wlosy nozem, ktory podarowal mu Smolipaluch. Wlosy wygladaly teraz jak szczotka i przynajmniej troche zmienialy twarz Czarodziejskiego Jezyka. Farid pokazal mu tez, ktora ziemia ma sobie natrzec twarz, zeby skora wydawala sie ciemniejsza. Tym razem nikt nie moze ich rozpoznac. I wtedy uslyszal kroki. I glosy: jeden przeklinal, drugi wolal cos niezrozumialego. Ludzie byli jeszcze zbyt daleko, by mozna bylo rozroznic slowa.

Czarodziejski Jezyk zgarnal pochodnie, a Farid wepchnal do plecaka Gwina, ktory ugryzl go przy tej okazji w palec.

Pon 11:28, 24 Wrz 2018 Zobacz profil autora
aaa4

Dołączył: 03 Wrz 2018

Post
-No, jazda, gadaj! - warknal Cockerell, chwytajac ja za kark, jakby mial zamiar wytrzasnac z niej slowa. - Gdzie on jest? Elinor zacisnela wargi."Szybko, Elinor, musisz znalezc odpowiedz!" - myslala goraczkowo - i nagle jezyk jej sie rozwiazal.

-Dlaczego pytasz o to mnie?! - odkrzyknela Capricornowi, ktory wciaz jeszcze siedzial w fotelu,

tak blady, jakby go zbyt dlugo myto, jakby wybielilo go slonce, ktore prazylo na dworze. - Znasz

dobrze odpowiedz. Nie zyje. Twoi ludzie zastrzelili ich obu, jego i chlopca.

"Patrz na niego, Elinor! - myslala. - Nie odwracaj wzroku, patrz na niego tak twardo, jak patrzylas

na swojego ojca, kiedy cie przylapal na czytaniu zakazanych ksiazek. Przydaloby sie jeszcze kilka

lez. No, sprobuj, pomysl o tych wszystkich spalonych ksiazkach! Pomysl o ostatniej nocy, o

Pon 11:30, 24 Wrz 2018 Zobacz profil autora